SALE FITNESS:  WSZYSTKIE SALE    DUŻA SALA – A    ANTRESOLA SALA B     INDOOR CYCLING    FIHT CLUB     SALA W-F      KORTY SQUASH

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Circuit TRX
Sylwia
09.00 – 09.30
Circuit TRXAntresola sala B
Circuit TRX
09.00 – 09.30
Sylwia
Circuit TRXAntresola sala B
09.30
10.00
AKTYWNY 55
10.00 – 11.00
Kasia Czajkowska
AKTYWNY 55Antresola sala B
Aktywne dzieci – TANIEC
10.00 – 11.00
Adrian / Katarzyna
10.30
11.00
AKTYWNE 9 M-C
11.00 – 12.00
Zapisy Kasia Czajkowska
AKTYWNE 9 M-CAntresola sala B
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
Brzuch + Pupa
18.00 – 19.00
Paulina
Brzuch + PupaAntresola sala B
Circuit TRX
Scout Team
18.00 – 19.00
Circuit TRXAntresola sala B
18.30
POLE DANCE
Grupa zaawansowana
18.30 – 19.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B
TRX
18.30 – 19.00
TRXAntresola sala B
19.00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19.00 – 20.00
Konrad
ZDROWY KRĘGOSŁUPAntresola Sala B
AEROBIK
19.00 – 20.00
Dagmara
AEROBIKDagmara
JOGA
19.00 – 20.00
Konrad
JOGAAntresola sala B
19.30
POLE DANCE
Grupa zaawansowana
19.30 – 20.30
Paula Kapinos
POLE DANCE
Grupa Podstawowa
19.30 – 20.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B
20.00
AERIAL JOGA
20.00 – 21.00
Konrad
AERIAL JOGAAntresola sala B
AERIAL JOGA
20.00 – 21.00
Konrad
AERIAL JOGAAntresola sala B
20.30
TRX
20.30 – 21.00
Scout Team
POLE DANCE
Grupa podstawowa
20.30 – 21.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B
21.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Aktywne dzieci – TANIEC
10.00 – 11.00
Adrian / Katarzyna
10.30

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
AERIAL JOGA
20.00 – 21.00
Konrad
AERIAL JOGAAntresola sala B
AERIAL JOGA
20.00 – 21.00
Konrad
AERIAL JOGAAntresola sala B
20.30

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
AKTYWNY 55
10.00 – 11.00
Kasia Czajkowska
AKTYWNY 55Antresola sala B
10.30

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.30
POLE DANCE
Grupa zaawansowana
18.30 – 19.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B
19.00
19.30
POLE DANCE
Grupa zaawansowana
19.30 – 20.30
Paula Kapinos
POLE DANCE
Grupa Podstawowa
19.30 – 20.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B
20.00
20.30
POLE DANCE
Grupa podstawowa
20.30 – 21.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B
21.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Brzuch + Pupa
18.00 – 19.00
Paulina
Brzuch + PupaAntresola sala B
18.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
JOGA
19.00 – 20.00
Konrad
JOGAAntresola sala B
19.30

Piątek

  • JOGA
    19.00 – 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
AKTYWNE 9 M-C
11.00 – 12.00
Zapisy Kasia Czajkowska
AKTYWNE 9 M-CAntresola sala B
11.30

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19.00 – 20.00
Konrad
ZDROWY KRĘGOSŁUPAntresola Sala B
19.30

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Circuit TRX
Sylwia
09.00 – 09.30
Circuit TRXAntresola sala B
Circuit TRX
09.00 – 09.30
Sylwia
Circuit TRXAntresola sala B
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
Circuit TRX
Scout Team
18.00 – 19.00
Circuit TRXAntresola sala B
18.30

Poniedziałek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.30
TRX
18.30 – 19.00
TRXAntresola sala B
19.00
19.30
20.00
20.30
TRX
20.30 – 21.00
Scout Team

Poniedziałek

  • TRX
    20.30 – 21.00

Piątek

  • TRX
    18.30 – 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
AEROBIK
19.00 – 20.00
Dagmara
AEROBIKDagmara
19.30

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30