SALE FITNESSWSZYSTKIE ZAJĘCIA    DUŻA SALA – A    ANTRESOLA SALA B     INDOOR CYCLING    FIHT CLUB     SALA W-F      KORTY SQUASH

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
INTERVAL
08.15 – 09.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
08.15 – 09.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
08.15 – 09.00
Agnieszka
INTERVALINDOR CYCLING
08.30
09.00
09.30
10.00
CYCLING – EXTREME
10.00 – 11.30
Hubert
CYCLING – EXTREMEINDOOR CYCLING
CYCLING – EXTREME
Krzysztof
10.00 – 12.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
CYCLING – SIŁA
18.00 – 19.00
Agnieszka W
INTERVAL
18.00 – 19.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
FAT BURNING
18.00 – 19.00
Agata
FAT BURNINGINDOOR CYCLING
18.30
INTERVAL
18.30 – 19.30
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
18.30 – 19.30
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
19.00
FAT BURNING
Agnieszka
19.00 – 19.30
19.30
INTERVAL
19.30 – 20.30
Agnieszka
INTERVALINDOR CYCLING
CYCLING – EXTREME
Krzysztof
19.30 – 20.30
20.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
CYCLING – SIŁA
18.00 – 19.00
Agnieszka W
18.30

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
INTERVAL
08.15 – 09.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
08.15 – 09.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
08.15 – 09.00
Agnieszka
INTERVALINDOR CYCLING
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
INTERVAL
18.00 – 19.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
18.30
INTERVAL
18.30 – 19.30
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
18.30 – 19.30
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
19.00
19.30
INTERVAL
19.30 – 20.30
Agnieszka
INTERVALINDOR CYCLING
20.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
CYCLING – EXTREME
10.00 – 11.30
Hubert
CYCLING – EXTREMEINDOOR CYCLING
CYCLING – EXTREME
Krzysztof
10.00 – 12.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
CYCLING – EXTREME
Krzysztof
19.30 – 20.30
20.00

Środa

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FAT BURNING
18.00 – 19.00
Agata
FAT BURNINGINDOOR CYCLING
18.30
19.00
FAT BURNING
Agnieszka
19.00 – 19.30

Poniedziałek

Środa