Akcja Metamorfoza dobiegła końca a efekty sami oceńcie ….. My jesteśmy pod dużym wrażeniem jakie efekty udało się osiągnąć w ciągu tych 3 m-c , a przede wszystkim widzimy u uczestników ten błysk w oku, który z daleka mówi, że było warto poświęcić tyle pracy żeby poczuć tą satysfakcje z siebie.
Jeszcze raz gratulujemy Wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie a w szczególności pierwszej trójce, która osiągnęła najlepsze wyniki i oprócz zgubionych kilogramów zmieniła swoje nawyki żywieniowe oraz rozpoczęła aktywny styl życia. Pierwsze miejsce wygrał Grzegorz Misiak, który zmniejszył znacznie swoje obwody oraz zgubił aż 15kg, a przede wszystkim dzięki rozpisanej diecie przez Panią Monikę z firmy Metabolia, zmienił swoje nawyki żywieniowe i zaczął regularnie i zdrowo się odżywianie. Drugie miejsce zajęła Marta Szecówka- Lechowska , która zaczęła regularnie trenować pod okiem naszych trenerów oraz uczęszczać na zajęcia fitness . Marta zgubiła 10 kg i mówi, że wreszcie czuje, że żyje. Dzięki salonowi fryzjerskiemu Martyna MOSIOŁEK, Marta przeszła dużą zmianę wizerunku, nowy kolor odjął jej lat a cięcie dodało objętości włosów. Trzecie miejsce wywalczyła Marta Wywiał. Regularne treningi, zajęcia grupowe sprawiły, że czuje się bardziej pewna siebie i przeszły wszystkie bóle kolan i kręgosłupa. Wszyscy uczestnicy dzięki firmie OPTIMAX zostali poddani badaniu wzroku a Grzegorz Misiak, może dalej realizować swoją nową kolarską pasję w profesjonalnych okularach marki Oakley od OPTIMAX. Gabinet stomatologiczny JANIK MED zadbał aby ambasadorzy metamorfoz mieli zdrowe zęby i ładny uśmiech. Zwycięskie dziewczyny zostały wystylizowane w nowe kreacje od firmy KASZMIR, która pomogła dobrać stylizacje, aby czuć się modną kobietą. Uczestnicy po ciężkiej pracy na siłowni mogą zrelaksować się w Instytucie NATURA podczas masażu a także pielęgnacji manicure i pedicure. Aby dieta nie poszła w odstawkę firma DIETA LIGHT obdarowała cateringiem na wynos każdego z uczestników. Na zakończenie Nasi ambasadorzy Grzegorz i Marta mieli sesję zdjęciową od Dagmary Jarosik VISION MODELS oraz dostali kosmetyki od firmy ORIFLAME.
Dziękujemy wszystkim partnerom za udział w METAMORFOZACH organizowanych przez CSR SCOUT. Liczymy, że ta akcja dała wielu osobom motywację do działania i do zwalczania własnych słabości.
Już wkrótce będzie można zobaczyć relację zrobioną przez TV ORION, która pokaże jak to wyglądało od początku…
Już teraz zapraszamy na kolejną AKCJE METAMORFOZY i Pamiętajcie zawsze jest dobry moment żeby zrobić ten pierwszy krok !!!
PARTNERZY :
– Instytut Natura :
http://www.instytutnatura.pl/
– Sklep odzieżowy KASZMIR
https://www.facebook.com/kaszmirodziez/?fref=ts
– Prywatna Przychodnia Stomatologiczna JANIK MED
http://www.janik-med.pl/
– Salon fryzjerski MARTYNA MARIA MOSIOŁEK
https://www.facebook.com/pages/Mosiołek-Salon-Fryzjerski/298870306914096?fref=tshttps://www.facebook.com/profile.php?id=100000716220361&fref=ts
– ORIFLAME
– CENTRUM OKULISTYCZNE SALON OPTYCZNY OPTIMAX FENING SP.J
https://www.facebook.com/optimaxfenig/?fref=ts
– VISION MODELS Dagmara Jarosik
https://www.facebook.com/visionmodelsczwa/?fref=tsGrzegorz M.

Marta L

Marta W

Judyta

Malwina B