SALE FITNESSWSZYSTKIE ZAJĘCIA    DUŻA SALA – A    ANTRESOLA SALA B     INDOOR CYCLING    FIHT CLUB     SALA W-F      KORTY SQUASH

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
TBC
08.30 – 09.30
Kasia Czajkowska
TBCDuża sala A
PŁASKI BRZUCH
08.30 – 09.00
Małgosia
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
09.00
BODY SHAPE
09.00 – 10.00
Małgosia
BODY SHAPEDuża sala A
09.30
PŁASKI BRZUCH
09.30 – 10.00
Kasia Czajkowska
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
PŁASKI BRZUCH
09.30 – 10.00
Małgosia
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
Power Pump
09.30 – 10.30
Kasia Cz
Power PumpDuża sala A
10.00
TBC
10.00 – 11.00
Małgosia
TBCDuża sala A
10.30
PŁASKI BRZUCH
10.30 – 11.00
Kasia Cz
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
11.00
ZUMBA
11.00 – 12.00
Adrian / Katarzyna
ZUMBADuża sala A
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
BODY SHAPE
17.00 – 18.00
Paulina
BODY SHAPEDuża sala A
PERFECT BODY
17.00 – 18.00
Mariola
PERFECT BODYDuża sala A
ZUMBA
Adrian
17.00 – 18.00
ZUMBADuża sala A
17.30
TABATA
17.30 – 18.00
Agata Bartolewska
TABATADuża sala A
PUPOMANIA
17.30 – 18.00
Paulina Szczęśniak
PUPOMANIADuża sala A
18.00
BOSU & SHAPE
18.00 – 19.00
Paulina
BOSU & SHAPEDuża sala A
FUNKCIONAL STEP
18.00 – 19.00
Agata Bartolewska
FUNKCIONAL STEPDuża sala A
FIT BALL
18.00 – 19.00
Mariola
FIT BALLmariola
STEP & DANCE
18.00 – 19.00
Mariola
STEP & DANCEDuża sala A
CARDIO FIGHT
18.00 – 19.00
Małgosia
CARDIO FIGHTDuża sala A
18.30
19.00
FIT BALL
19.00 – 20.00
Kasia Czajkowska
FIT BALLDuża sala A
ZUMBA
19.00 – 20.00
Katarzyna Jaworska
ZUMBADuża sala A
TBC
19.00 – 20.00
Paulina
TBCDuża sala A
PŁASKI BRZUCH
19.00 – 19.30
Małgosia
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
19.30
Power Pump
19.30 – 20.30
Agnieszka
Power PumpDuża sala A
20.00
Power Pump
20.00 – 21.00
Kasia Cz
Power PumpDuża sala A
ZUMBA
20.00 – 21.00
Adrian Ambroziak
ZUMBADuża sala A
20.30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
CARDIO FIGHT
18.00 – 19.00
Małgosia
CARDIO FIGHTDuża sala A
18.30

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.30
PUPOMANIA
17.30 – 18.00
Paulina Szczęśniak
PUPOMANIADuża sala A

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
ZUMBA
11.00 – 12.00
Adrian / Katarzyna
ZUMBADuża sala A
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
ZUMBA
Adrian
17.00 – 18.00
ZUMBADuża sala A
17.30
18.00
18.30
19.00
ZUMBA
19.00 – 20.00
Katarzyna Jaworska
ZUMBADuża sala A
19.30
20.00
ZUMBA
20.00 – 21.00
Adrian Ambroziak
ZUMBADuża sala A
20.30

Wtorek

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FIT BALL
18.00 – 19.00
Mariola
FIT BALLmariola
18.30
19.00
FIT BALL
19.00 – 20.00
Kasia Czajkowska
FIT BALLDuża sala A
19.30

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FUNKCIONAL STEP
18.00 – 19.00
Agata Bartolewska
FUNKCIONAL STEPDuża sala A
18.30

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
TBC
08.30 – 09.30
Kasia Czajkowska
TBCDuża sala A
09.00
09.30
10.00
TBC
10.00 – 11.00
Małgosia
TBCDuża sala A
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
TBC
19.00 – 20.00
Paulina
TBCDuża sala A
19.30

Wtorek

  • TBC
    08.30 – 09.30

Środa

  • TBC
    19.00 – 20.00

Sobota

  • TBC
    10.00 – 11.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
BODY SHAPE
09.00 – 10.00
Małgosia
BODY SHAPEDuża sala A
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
BODY SHAPE
17.00 – 18.00
Paulina
BODY SHAPEDuża sala A
17.30

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
BOSU & SHAPE
18.00 – 19.00
Paulina
BOSU & SHAPEDuża sala A
18.30

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
PŁASKI BRZUCH
08.30 – 09.00
Małgosia
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
09.00
09.30
PŁASKI BRZUCH
09.30 – 10.00
Kasia Czajkowska
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
PŁASKI BRZUCH
09.30 – 10.00
Małgosia
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
10.00
10.30
PŁASKI BRZUCH
10.30 – 11.00
Kasia Cz
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
PŁASKI BRZUCH
19.00 – 19.30
Małgosia
PŁASKI BRZUCHDuża sala A

Wtorek

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.30
TABATA
17.30 – 18.00
Agata Bartolewska
TABATADuża sala A

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
PERFECT BODY
17.00 – 18.00
Mariola
PERFECT BODYDuża sala A
17.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
STEP & DANCE
18.00 – 19.00
Mariola
STEP & DANCEDuża sala A
18.30

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.30
Power Pump
09.30 – 10.30
Kasia Cz
Power PumpDuża sala A
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
Power Pump
19.30 – 20.30
Agnieszka
Power PumpDuża sala A
20.00
Power Pump
20.00 – 21.00
Kasia Cz
Power PumpDuża sala A
20.30

Wtorek

Piątek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30