SALE FITNESS:  WSZYSTKIE SALE    DUŻA SALA – A    ANTRESOLA SALA B     INDOOR CYCLING    FIHT CLUB      SALA W-F     KORTY SQUASH

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.30
INDOOR WALKING
09.30 – 10.00
Sylwia Jończyk
INDOOR WALKINGSylwia Jończyk
INDOOR WALKING
09.30 – 10.00
Sylwia Jończyk
INDOOR WALKINGSylwia Jończyk
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
CROSS TRAINING
Szymon
16.30 – 17.30
CROSS TRAINING
Szymon
16.30 – 17.30
17.00
17.30
18.00
CROSS TRAINING
Scout Team
18.00 – 18.30
CROSS TRAININGScout Team
Liga Scout Cross Challenge
18.00 – 20.00
Scout Team
CROSS TRAINING
Scout Team
18.00 – 18.30
CROSS TRAININGScout Team
18.30
19.00
BOOT CAMP
19.00 – 20.00
Kasia Cz.
BOOT CAMPKasia Cz.
19.30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.30
INDOOR WALKING
09.30 – 10.00
Sylwia Jończyk
INDOOR WALKINGSylwia Jończyk
INDOOR WALKING
09.30 – 10.00
Sylwia Jończyk
INDOOR WALKINGSylwia Jończyk

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.30
CROSS TRAINING
Szymon
16.30 – 17.30
CROSS TRAINING
Szymon
16.30 – 17.30
17.00
17.30
18.00
CROSS TRAINING
Scout Team
18.00 – 18.30
CROSS TRAININGScout Team
CROSS TRAINING
Scout Team
18.00 – 18.30
CROSS TRAININGScout Team

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
BOOT CAMP
19.00 – 20.00
Kasia Cz.
BOOT CAMPKasia Cz.
19.30

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Liga Scout Cross Challenge
18.00 – 20.00
Scout Team
18.30
19.00
19.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30