SALE FITNESS:  WSZYSTKIE SALE    DUŻA SALA – A    ANTRESOLA SALA B     INDOOR CYCLING    FIHT CLUB      SALA W-F       KORTY SQUASH

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
INTERVAL
08.15 – 09.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
08.15 – 09.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
08.15 – 09.00
Agnieszka
INTERVALINDOR CYCLING
08.30
TBC
08.30 – 09.30
Kasia Czajkowska
TBCDuża sala A
09.00
BODY SHAPE
09.00 – 10.00
Małgosia
BODY SHAPEDuża sala A
09.30
INDOOR WALKING
09.30 – 10.00
Sylwia Jończyk
INDOOR WALKINGSylwia Jończyk
PŁASKI BRZUCH
09.30 – 10.00
Kasia Czajkowska
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
PŁASKI BRZUCH
09.30 – 10.00
Małgosia
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
Power Pump
09.30 – 10.30
Kasia Cz
Power PumpDuża sala A

CYCLING – EXTREME
Krzysztof
10.00 – 12.00

PŁASKI BRZUCH
10.30 – 11.00
Kasia Cz
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
10.00
AKTYWNY 55
10.00 – 11.00
Kasia Czajkowska
AKTYWNY 55Antresola sala B
Aktywne dzieci – TANIEC
10.00 – 11.00
Adrian / Katarzyna

TBC
10.00 – 11.00
Małgosia
TBCDuża sala A

CYCLING – EXTREME
10.00 – 11.30
Hubert
CYCLING – EXTREMEINDOOR CYCLING

MMA
11.00 – 12.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
10.30
11.00
MMA
11.00 – 12.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
KICKBOXING
11.00 – 12.00
Mariusz
KICKBOXINGFIGHT CLUB
MMA
11.00 – 12.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
KICKBOXING
11.00 – 12.00
Mariusz
KICKBOXINGFIGHT CLUB
MMA
11.00 – 12.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
CROSS TRAINING
Szymon
16.30 – 17.30

Junior BOKS
17.00 – 18.00
Junior BOKSGrzegorz

TABATA
17.30 – 18.00
Agata Bartolewska
TABATADuża sala A
CROSS TRAINING
Szymon
16.30 – 17.30

Junior BOKS
17.00 – 18.00
Junior BOKSGrzegorz


PUPOMANIA
17.30 – 18.00
Paulina Szczęśniak
PUPOMANIADuża sala A
17.00
JUNIOR MMA
17.00 – 18.00
JUNIOR MMAFIGHT CLUB

BODY SHAPE
17.00 – 18.00
Paulina
BODY SHAPEDuża sala A
PERFECT BODY
17.00 – 18.00
Mariola
PERFECT BODYDuża sala A
JUNIOR MMA
17.00 – 18.00
JUNIOR MMAFIGHT CLUB
17.30
18.00
CROSS TRAINING
Scout Team
18.00 – 18.30
CROSS TRAININGScout Team

BOSU & SHAPE
18.00 – 19.00
Paulina
BOSU & SHAPEDuża sala A

CYCLING – SIŁA
18.00 – 19.00
Agnieszka W

BOKS
18.00 – 19.30
BOKSFIGHT CLUB

POLE DANCE
Grupa zaawansowana
18.30 – 19.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B

POLE DANCE
Grupa zaawansowana
19.30 – 20.30
Paula Kapinos

FIT BALL
19.00 – 20.00
Kasia Czajkowska
FIT BALLDuża sala A

FIGHT NIGHT
19.00 – 22.00
(co 2 tygodnie)

MMA
19.30 – 21.00
MMAFIGHT CLUB

TRX
20.30 – 21.00
Scout Team
FUNKCIONAL STEP
18.00 – 19.00
Agata Bartolewska
FUNKCIONAL STEPDuża sala A

INTERVAL
18.00 – 19.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING

INTERVAL
19.30 – 20.30
Agnieszka
INTERVALINDOR CYCLING

BOKS
18.00 – 19.30
BOKSFIGHT CLUB

ZUMBA
19.00 – 20.00
Katarzyna Jaworska
ZUMBADuża sala A

BOOT CAMP
19.00 – 20.00
Kasia Cz.
BOOT CAMPKasia Cz.

ZDROWY KRĘGOSŁUP
19.00 – 20.00
Konrad
ZDROWY KRĘGOSŁUPAntresola Sala B

MMA
19.30 – 21.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB

Power Pump
20.00 – 21.00
Kasia Cz
Power PumpDuża sala A

AERIAL JOGA
20.00 – 21.00
Konrad
AERIAL JOGAAntresola sala B
Brzuch + Pupa
18.00 – 19.00
Paulina
Brzuch + PupaAntresola sala B

FAT BURNING
18.00 – 19.00
Agata
FAT BURNINGINDOOR CYCLING

FIT BALL
18.00 – 19.00
Mariola
FIT BALLmariola

BOKS
18.00 – 19.30
BOKSFIGHT CLUB

Liga Scout Cross Challenge
18.00 – 20.00
Scout Team

TBC
19.00 – 20.00
Paulina
TBCDuża sala A

POLE DANCE
Grupa Podstawowa
19.30 – 20.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B

POLE DANCE
Grupa podstawowa
20.30 – 21.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B

CYCLING – EXTREME
Krzysztof
19.30 – 20.30

MMA
19.30 – 21.00
MMAFIGHT CLUB
STEP & DANCE
18.00 – 19.00
Mariola
STEP & DANCEDuża sala A

Circuit TRX
Scout Team
18.00 – 19.00
Circuit TRXAntresola sala B

BOKS
18.00 – 19.30
BOKSFIGHT CLUB

INTERVAL
18.30 – 19.30
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING

AEROBIK
19.00 – 20.00
Dagmara
AEROBIKDagmara

MMA
19.30 – 21.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB

ZUMBA
20.00 – 21.00
Adrian Ambroziak
ZUMBADuża sala A
CROSS TRAINING
Scout Team
18.00 – 18.30
CROSS TRAININGScout Team

CARDIO FIGHT
18.00 – 19.00
Małgosia
CARDIO FIGHTDuża sala A

LADY SQUASH
18.00 – 19.00

BOKS
18.00 – 19.30
BOKSFIGHT CLUB

TRX
18.30 – 19.00
TRXAntresola sala B

INTERVAL
18.30 – 19.30
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING

JOGA
19.00 – 20.00
Konrad
JOGAAntresola sala B

START SQUASH
19.00 – 20.00

Power Pump
19.30 – 20.30
Agnieszka
Power PumpDuża sala A

MMA
19.30 – 21.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB

AERIAL JOGA
20.00 – 21.00
Konrad
AERIAL JOGAAntresola sala B
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
CARDIO FIGHT
18.00 – 19.00
Małgosia
CARDIO FIGHTDuża sala A
18.30

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.30
PUPOMANIA
17.30 – 18.00
Paulina Szczęśniak
PUPOMANIADuża sala A

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
ZUMBA
19.00 – 20.00
Katarzyna Jaworska
ZUMBADuża sala A
19.30
20.00
ZUMBA
20.00 – 21.00
Adrian Ambroziak
ZUMBADuża sala A
20.30

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FIT BALL
18.00 – 19.00
Mariola
FIT BALLmariola
18.30
19.00
FIT BALL
19.00 – 20.00
Kasia Czajkowska
FIT BALLDuża sala A
19.30

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FUNKCIONAL STEP
18.00 – 19.00
Agata Bartolewska
FUNKCIONAL STEPDuża sala A
18.30

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
TBC
08.30 – 09.30
Kasia Czajkowska
TBCDuża sala A
09.00
09.30
10.00
TBC
10.00 – 11.00
Małgosia
TBCDuża sala A
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
TBC
19.00 – 20.00
Paulina
TBCDuża sala A
19.30

Wtorek

  • TBC
    08.30 – 09.30

Środa

  • TBC
    19.00 – 20.00

Sobota

  • TBC
    10.00 – 11.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
BODY SHAPE
09.00 – 10.00
Małgosia
BODY SHAPEDuża sala A
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
BODY SHAPE
17.00 – 18.00
Paulina
BODY SHAPEDuża sala A
17.30

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
BOSU & SHAPE
18.00 – 19.00
Paulina
BOSU & SHAPEDuża sala A
18.30

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.30
PŁASKI BRZUCH
09.30 – 10.00
Kasia Czajkowska
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
PŁASKI BRZUCH
09.30 – 10.00
Małgosia
PŁASKI BRZUCHDuża sala A
10.00
10.30
PŁASKI BRZUCH
10.30 – 11.00
Kasia Cz
PŁASKI BRZUCHDuża sala A

Wtorek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.30
TABATA
17.30 – 18.00
Agata Bartolewska
TABATADuża sala A

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
PERFECT BODY
17.00 – 18.00
Mariola
PERFECT BODYDuża sala A
17.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
STEP & DANCE
18.00 – 19.00
Mariola
STEP & DANCEDuża sala A
18.30

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.30
Power Pump
09.30 – 10.30
Kasia Cz
Power PumpDuża sala A
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
Power Pump
19.30 – 20.30
Agnieszka
Power PumpDuża sala A
20.00
Power Pump
20.00 – 21.00
Kasia Cz
Power PumpDuża sala A
20.30

Wtorek

Piątek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Aktywne dzieci – TANIEC
10.00 – 11.00
Adrian / Katarzyna
10.30

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
AERIAL JOGA
20.00 – 21.00
Konrad
AERIAL JOGAAntresola sala B
AERIAL JOGA
20.00 – 21.00
Konrad
AERIAL JOGAAntresola sala B
20.30

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
AKTYWNY 55
10.00 – 11.00
Kasia Czajkowska
AKTYWNY 55Antresola sala B
10.30

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.30
POLE DANCE
Grupa zaawansowana
18.30 – 19.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B
19.00
19.30
POLE DANCE
Grupa zaawansowana
19.30 – 20.30
Paula Kapinos
POLE DANCE
Grupa Podstawowa
19.30 – 20.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B
20.00
20.30
POLE DANCE
Grupa podstawowa
20.30 – 21.30
Paula Kapinos
POLE DANCEAntresola sala B
21.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Brzuch + Pupa
18.00 – 19.00
Paulina
Brzuch + PupaAntresola sala B
18.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
JOGA
19.00 – 20.00
Konrad
JOGAAntresola sala B
19.30

Piątek

  • JOGA
    19.00 – 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19.00 – 20.00
Konrad
ZDROWY KRĘGOSŁUPAntresola Sala B
19.30

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Circuit TRX
Scout Team
18.00 – 19.00
Circuit TRXAntresola sala B
18.30

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.30
TRX
18.30 – 19.00
TRXAntresola sala B
19.00
19.30
20.00
20.30
TRX
20.30 – 21.00
Scout Team

Poniedziałek

  • TRX
    20.30 – 21.00

Piątek

  • TRX
    18.30 – 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
AEROBIK
19.00 – 20.00
Dagmara
AEROBIKDagmara
19.30

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
CYCLING – SIŁA
18.00 – 19.00
Agnieszka W
18.30

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
INTERVAL
08.15 – 09.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
08.15 – 09.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
08.15 – 09.00
Agnieszka
INTERVALINDOR CYCLING
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
INTERVAL
18.00 – 19.00
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
18.30
INTERVAL
18.30 – 19.30
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
INTERVAL
18.30 – 19.30
Hubert
INTERVALINDOR CYCLING
19.00
19.30
INTERVAL
19.30 – 20.30
Agnieszka
INTERVALINDOR CYCLING
20.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
CYCLING – EXTREME
10.00 – 11.30
Hubert
CYCLING – EXTREMEINDOOR CYCLING
CYCLING – EXTREME
Krzysztof
10.00 – 12.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
CYCLING – EXTREME
Krzysztof
19.30 – 20.30
20.00

Środa

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FAT BURNING
18.00 – 19.00
Agata
FAT BURNINGINDOOR CYCLING
18.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
BOKS
18.00 – 19.30
BOKSFIGHT CLUB
BOKS
18.00 – 19.30
BOKSFIGHT CLUB
BOKS
18.00 – 19.30
BOKSFIGHT CLUB
BOKS
18.00 – 19.30
BOKSFIGHT CLUB
BOKS
18.00 – 19.30
BOKSFIGHT CLUB
18.30
19.00

Poniedziałek

  • BOKS
    18.00 – 19.30

Wtorek

  • BOKS
    18.00 – 19.30

Środa

  • BOKS
    18.00 – 19.30

Czwartek

  • BOKS
    18.00 – 19.30

Piątek

  • BOKS
    18.00 – 19.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
JUNIOR MMA
17.00 – 18.00
JUNIOR MMAFIGHT CLUB
JUNIOR MMA
17.00 – 18.00
JUNIOR MMAFIGHT CLUB
17.30

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
MMA
11.00 – 12.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
MMA
11.00 – 12.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
MMA
11.00 – 12.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
MMA
11.00 – 12.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
MMA
19.30 – 21.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
MMA
19.30 – 21.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
20.00
20.30

Poniedziałek

  • MMA
    11.00 – 12.00

Wtorek

  • MMA
    19.30 – 21.00

Środa

  • MMA
    11.00 – 12.00

Czwartek

  • MMA
    19.30 – 21.00

Piątek

  • MMA
    11.00 – 12.00

Sobota

  • MMA
    11.00 – 12.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.30
MMA
19.30 – 21.00
MMAFIGHT CLUB
MMA
19.30 – 21.00
MMAFIGHT CLUB
MMA
19.30 – 21.00
Mariusz
MMAFIGHT CLUB
20.00
20.30

Poniedziałek

  • MMA
    19.30 – 21.00

Środa

  • MMA
    19.30 – 21.00

Piątek

  • MMA
    19.30 – 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Junior BOKS
17.00 – 18.00
Junior BOKSGrzegorz
Junior BOKS
17.00 – 18.00
Junior BOKSGrzegorz
17.30

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
KICKBOXING
11.00 – 12.00
Mariusz
KICKBOXINGFIGHT CLUB
KICKBOXING
11.00 – 12.00
Mariusz
KICKBOXINGFIGHT CLUB
11.30

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.30
INDOOR WALKING
09.30 – 10.00
Sylwia Jończyk
INDOOR WALKINGSylwia Jończyk

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.30
CROSS TRAINING
Szymon
16.30 – 17.30
CROSS TRAINING
Szymon
16.30 – 17.30
17.00
17.30
18.00
CROSS TRAINING
Scout Team
18.00 – 18.30
CROSS TRAININGScout Team
CROSS TRAINING
Scout Team
18.00 – 18.30
CROSS TRAININGScout Team

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
BOOT CAMP
19.00 – 20.00
Kasia Cz.
BOOT CAMPKasia Cz.
19.30

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Liga Scout Cross Challenge
18.00 – 20.00
Scout Team
18.30
19.00
19.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
FIGHT NIGHT
19.00 – 22.00
(co 2 tygodnie)
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
SZKÓŁKA SQUASH’A
17.00 – 18.00
17.30

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
LADY SQUASH
18.00 – 19.00
18.30

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
START SQUASH
19.00 – 20.00
19.30

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00.00
00.30
01.00
01.30
02.00
02.30
03.00
03.30
04.00
04.30
05.00
05.30
06.00
06.30
07.00
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30

Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home/users/hotel-sc/public_html/www/fitness/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /home/users/hotel-sc/public_html/www/fitness/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /home/users/hotel-sc/public_html/www/fitness/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/hotel-sc/public_html/www/fitness/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174